Duyurular

Güncel Duyurular

One More International hakkındaki en güncel duyurulara buradan ulaşabilirsiniz. One More dünyasındaki tüm önemli gelişmelerden haberdar olun!

ONE MORE’DA GURURLA 10.YIL
ONE MORE’DA GURURLA 10.YIL

One More International 10.yılına harika bir başlangıç yaptı! 2014 yılında kurulan One More International, 2024 yılında 10.yılının haklı gururunu yaşıyor. One More 10.yılında da birçok etkinlik, kutlama, yeni ürünler, yeni girişimler ve birçok sürprizle birlikte birçok adımla gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Erdil’in “10.yıl bizim için sadece bir eşik. Daha nice 10lar ve 100ler ile hep birlikte ilerlemeye devam edeceğiz.” Sözleriyle tüm One More ailesine seslendiği kutlama mesajı, birçok insana umut ve güven aşılamaya devam ediyor.

ONE MORE AVRUPA GENEL MERKEZİ AÇILDI
ONE MORE AVRUPA GENEL MERKEZİ AÇILDI

One More Europe Genel Merkez tüm One More ailesine hayırlı olsun! Avrupa&Amerika CEO’su Alper Volkan Karpuz’un önderliğinde Hollanda’da açılan yeni genel merkez ile One More’a yeni bir soluk geldi. Avrupa’da bulunan One More ailesi için oldukça yararlı ve iş kolaylaştıran bu adımla birlikte One More dünya markası olma yolunda biraz daha ilerledi. Genel merkez Hollanda’nın en güzel yerlerinden biri olan Rotterdam’da bulunmakta ve kapıları tüm One More ailesine açık hizmet vermeye devam etmektedir. Toplantıların, seminerlerin, görüşmelerin ve daha birçok etkinliğin yapılmasına müsait geniş ve kullanışlı bir binada hayatını sürdürmekte olan One More Avrupa&Amerika genel merkezinde tıpkı İstanbul’da bulunan genel merkez gibi birçok departman bulunmakta ve her departmanda işinde profesyonel kişiler çalışmaktadır. İlk adım olarak Hollanda ile başlayan bu yolculuk daha birçok ülkede kurulacak olan genel merkezle birlikte çok yakında One More’un adını tüm dünyaya duyurmaya devam edecektir.

ONE MORE OMİCOFF KAHVELERİ SİZLERLE!
ONE MORE OMİCOFF KAHVELERİ SİZLERLE!

20 Ocak’ta Ora Arena’da düzenlenen Vision Day 8 etkinliğinde yeni bir ürün lansmanı yapıldı. Kozmetik ve evcil hayvan bakımından sonra şimdi de kahve sektörüne giriş yapan One More OMICOFF adını verdiği kahve markasını dünya ile buluşturdu. Harika bir gösteri ile yapılan OMICOFF lansmanında 3 farklı tat ile tanışıldı. Bunlar Classic OMICOFF, Latte OMICOFF ve Mocha OMICOFF. 3 kahvede özel bir formül ile geliştirilerek kahve severler için yeni bir bakış açısı yarattı. İçeriğinde bulunan GINSENG, GUARANA, COLLAGEN ve DANDELION ile birlikte kahve içerken vücuda yararlı birçok ek besini de alarak “bir kahveden daha fazlası” sloganıyla kahve keyfini ikiye katlamayı amaçlıyor.

VISION ACADEMY
VISION ACADEMY

One More ailesinde yeni bir organizasyon ve oluşum olan VISION ACADEMY başlıyor! Hem Türkiye’de hem de Avrupa’da ayrı ayrı yürütülen Vision Academy, One More ailesine eğlencenin ve eğitimin zirvesini yaşatmayı amaçlıyor. İlk olarak 20-24 Nisan tarihlerinde Europe Vision Academy’de hayata geçiyor. 26-28 Nisan tarihlerinde ise Türkiye Vision Academy ile bir kez daha zirveye çıkıyor. Antalya’da gerçekleştirilecek 2 etkinlikte de şimdiden biletler tükenmek üzere ve bir sonraki Vision Academyler için planlamalar başlamakta.

One More International Ankaragücü Anlaşması
One More International Ankaragücü Anlaşması

One More International ve Ankaragücü arasında sponsorluk imzaları atıldı! Bugün itibariyle Ankaragücü’nün yanında yer alarak, birlikte çok güzel işbirliklerine imza atacağımızın müjdesini sizlere vermek isteriz. One More ile Ankaragücü’ne güç katmaya geldik!

One More Academy 2021 - Legends Of The Future
One More Academy 2021 - Legends Of The Future

One More Academy 2021, Legends of the Future eğitimini yoğun ilgi ve başarıyla tamamladık. Tam 4 gün süren akademi boyunca hem uygulamalı hem de teorik eğitimlere yer verdik. Dolu dolu geçen eğitimler süresince Network Marketing tarihçesinden, sahne ve sunum tekniklerine kadar toplamda 26 tane farklı eğitim konusunu işledik. One More International Ailesi olarak eğitime verdiğimiz önemi bu muhteşem etkinlik ve bu etkinliğin muhteşem katılımcılarıyla birlikte göstermiş olduk. One More Academy 2022, Legend of the Future-2 eğitiminde görüşmek üzere!

Visionfest 2021
Visionfest 2021

Siz değerli One More ailesinin gösterdiği büyük ilgisi ile VisionFest 2021 25 Eylül'de büyük bir coşku ile gerçekleşti. VisionFest 2021 One More International ailesinin bir parçası olmanın ne kadar mutluluk verici olduğunu yansıtan bir gün oldu! Hiç kaybolmayan enerjisi ile One More International - Touch your life şarkısının bestecisi DJ Elize sahnesi, kıyasıya rekabetin olduğu Festival Oyunları, Yeni ürün lansmanı ve kariyerlerin sahneye alındığı festival büyük bir coşku selinde geçerken, kapanış Türkiye'nin en önemli sanatçılarından Haluk Levent konseri ile gerçekleşti. Tüm gün süren festivalde katılımcıların gün boyunca keyifli saatler yaşadığı bir organizasyon olan VisionFest 2021 ile yine One More International farkını yine gözler önüne serdi..