Duyurular

Güncel Duyurular

One More International hakkındaki en güncel duyurulara buradan ulaşabilirsiniz. One More dünyasındaki tüm önemli gelişmelerden haberdar olun!

One More International Ankaragücü Anlaşması
One More International Ankaragücü Anlaşması

One More International ve Ankaragücü arasında sponsorluk imzaları atıldı!
Bugün itibariyle Ankaragücü’nün yanında yer alarak, birlikte çok güzel işbirliklerine imza atacağımızın müjdesini sizlere vermek isteriz.
One More ile Ankaragücü’ne güç katmaya geldik!

One More Academy 2021 - Legends Of The Future
One More Academy 2021 - Legends Of The Future

One More Academy 2021, Legends of the Future eğitimini yoğun ilgi ve başarıyla tamamladık.
Tam 4 gün süren akademi boyunca hem uygulamalı hem de teorik eğitimlere yer verdik. Dolu dolu geçen eğitimler süresince Network Marketing tarihçesinden, sahne ve sunum tekniklerine kadar toplamda 26 tane farklı eğitim konusunu işledik. One More International Ailesi olarak eğitime verdiğimiz önemi bu muhteşem etkinlik ve bu etkinliğin muhteşem katılımcılarıyla birlikte göstermiş olduk.
One More Academy 2022, Legend of the Future-2 eğitiminde görüşmek üzere!

Visionfest 2021
Visionfest 2021

Siz değerli One More ailesinin gösterdiği büyük ilgisi ile VisionFest 2021 25 Eylül'de büyük bir coşku ile gerçekleşti. VisionFest 2021 One More International ailesinin bir parçası olmanın ne kadar mutluluk verici olduğunu yansıtan bir gün oldu! Hiç kaybolmayan enerjisi ile One More International - Touch your life şarkısının bestecisi DJ Elize sahnesi, kıyasıya rekabetin olduğu Festival Oyunları, Yeni ürün lansmanı ve kariyerlerin sahneye alındığı festival büyük bir coşku selinde geçerken, kapanış Türkiye'nin en önemli sanatçılarından Haluk Levent konseri ile gerçekleşti.

Tüm gün süren festivalde katılımcıların gün boyunca keyifli saatler yaşadığı bir organizasyon olan VisionFest 2021 ile yine One More International farkını yine gözler önüne serdi..