Nasıl Distribütör Olunur

Nasıl Distribütör Olunur? Avantajları Nedir?

Network Marketing sektörü geçmişi 1800’lü yıllara dayanan, ülkemizde ise 1993 ve 1994 yıllarında Amerikalı şirketlerin faaliyetleri ile başlamış oldu. Maalesef dünyada olduğu üzere ülkemizde de kısa yoldan para kazanma aracı gibi gösterilmiştir. Tüm olumsuz koşullara rağmen network marketing sektörü büyüyen ve gelişen sektör haline gelmiştir.

Network marketing sektöründe doğru şirket tanımı bir çok olguya bağlıdır ki bunların en başında tecrübe gelir. Doğru plan ve doğru ürün çeşitliliği ise olmazsa olmazlar arasında yer almıştır. One More İnt. şirketi; tüm özellikleri bünyesinde barındıran ve son 6 yıldır da pazarda yerini alarak lider firma olma özelliği ile sektöre hizmet etmeye devam etmektedir.

Kanunların ve şirket ilkelerimizin izin verdiği koşulu sağlayan her bireyin One More İnt. şirketinde distribütör olma hakkı vardır. Distribütör olmak isteyen herkes kendi sponsorunu seçebilir ve ücretsiz olarak da üye olabilir. Bir distribütör; ürün veya ürünlerin satın alma, kullanma ve tavsiye etme aşamalarında ücret ödemesi yapar.

Bu aşama da distribütör olmak; indirimli ürün alma avantajını yanında getirir. Network marketing sektörünün en güçlü yanı olan kazanç sistemi ise distribütörün kendi tercihi ile doğru orantılı olup kullanmak veya kullanmamak kişinin kendisine bağlıdır.